Irodalmi pályázati felhívás

Utolsó módosítás: 2017. november 03.

Irodalmi pályázati felhívás Szabó Magda születésének 100. évfordulója alkalmából

Szabó Magda 100 – Kitáruló ajtók

Az EKE Irodalomtudományi Tanszéke a 2017. november 23–30-án megrendezésre kerülő Szabó Magda Emlékkonferenciához kapcsolódva irodalmi pályázatot hirdet középiskolásoknak.
Pályázni lehet 5-10 oldalas (A/4) írással Szabó Magda Abigél című regényéhez kapcsolódva az alábbi témában:
„Ha én lennék Abigél": Te kinek, miben és hogyan segítenél? Szerinted léteznek, létezhetnek-e ma Abigélek? Szükség van ma rájuk? Fogalmazd meg véleményed, írd le tapasztalataidat, élményeidet, elképzelésedet!
A három legjobb pályamű értékes könyvjutalomban részesül, a díjátadóra a konferencia megnyitóján, ünnepélyes keretek között kerül sor.
Beküldési határidő: 2017. október 30.
A pályázatokat kinyomtatva az alábbi címre kérjük küldeni:
Eszterházy Károly Egyetem, Irodalomtudományi Tanszék, 3300 Eger, Eszterházy tér 1.
Küldeményeteken szerepeljen a „Szabó Magda 100" és a „Ha én lennék Abigél" jelige!
Kellemes és sikeres munkát kívánunk!