Az Irodalomtudományi Tanszék intézményi TDK-fordulója

Utolsó módosítás: 2020. november 24.

November 25-én, délután 14:00 órától minden érdeklődőt várunk az Irodalomtudományi Tanszék intézményi TDK-fordulójára, az online térben.

Az Irodalomtudományi Tanszék intézményi TDK-fordulójával kapcsolatos információk az alábbiakban olvashatók:

Online konferencia, link: https://us02web.zoom.us/j/86438836454?pwd=TUNYRWFqMkJaZ24veHNEQllMZ1Radz09&fbclid=IwAR0haINXu5e3_LUnKEwxF0hFkzNyanRF4q9v_XridB-ulIRx_qybPtnKcI8#success

Ideje: 2020. november 25. 14.00 óra

Pályamunkák:
Sepsi Mónika, tanító (BA) III.: „a mindenséget s benne magamat" – Általános iskolás diákok önreprezentációjának alakulása az olvasmányhősök tükrében (témavezető: Dr. Kusper Judit, egyetemi docens)
Kis Marcell, magyartanár-történelem és állampolgári ismeretek tanára (O) II.: A szobor maszkban, avagy a populáris és elit kultúra oppozíciójának aspektusai (témavezető: Balogh Gergő, egyetemi tanársegéd)

A bírálóbizottság elnöke:
Dr. habil. Onder Csaba, főiskolai tanár
A bírálóbizottság tagjai:
Dr. Körömi Gabriella, egyetemi docens
Kispál Dániel, tanársegéd
Kis Dalma Róza, magyartanár- könyvtárostanár (O) IV.