Kommunikációs konferencia

Utolsó módosítás: 2019. május 08.

Ebben az esztendőben 12. alkalommal hirdeti meg a Kommunikációs Nevelésért Egyesület a kommunikációs kompetencia fejlesztését szorgalmazó, célul tűző Tudatosság konferenciát.

Személyközi és médiakommunikációs tudatosság az iskolában

A szakmai-módszertani rendezvény időpontja május 17-18-a lesz, és az Eszterházy Károly Egyetem Egészségház utcai épülete biztosít otthont a tanácskozásnak.
A konferenciasorozat témáját ezúttal tágabb kontextusba helyezve, a tanácskozás a közoktatás módszertani kérdései, a tudatos személyközi kommunikáció szervezése, fejlesztése mellett a szervezeti kommunikációs, médiakommunikációs folyamatokhoz kapcsolódó vizsgálatoknak, elemzéseknek is teret ad.
A konferencia plenáris előadói között szerepel többek között Aczél Petra kommunikációkutató, a Budapesti Corvinus Egyetem Magatartástudományi és Kommunikációelméleti Intézet igazgatója, vagy Révész László, aki a Komplex Alapprogram kommunikációs lehetőségeiről tart majd előadást a közönség számára.

A szervezők tisztelettel várnak minden érdeklődőt!