Kötetbemutató

Utolsó módosítás: 2020. november 23.

A Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat keretében a BMK online könyvbemutatót rendez. A november 24-én 17 órakor kezdődő rendezvényen a Bölcsészettudományi és Művészeti Kar három oktatójának - köztük Onder Csabának, az Irodalomtudományi Tanszék oktatójának -, új köteteit mutatják be az érdeklődőknek.

A három kötet:
Kicsák Lóránt: Filozófiai üdvtechnikák - A kötetet Czeglédi Csaba mutatja be.
Onder Csaba: Festina lente. Tanulmányok a 19. századi magyar irodalomról - A kötetet bemutatja Kusper Judit.
Valuch Tibor: Mindennapi történeteink. Válogatott társadalomtörténeti tanulmányok - A kötetet Bartók Béla mutatja be.
A könyvbemutatók elérhetősége: https://www.youtube.com/watch?v=qbbvJXsnuNg&feature=youtu.be