Szalagtűző ünnepség Intézetünkben

Utolsó módosítás: 2019. december 19.

2019. december 18-án 17 órakor a Tittel Pál Könyvtárban került sor a Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet történetének első szalagavatójára.

Az esemény megrendezését ötödéves hallgatóink kezdeményezték, akik - még az egyéni összefüggő tanítási gyakorlatuk előtt - ünnepélyes keretek között szerették volna megünnepelni azt, hogy lassan végére érnek egyetemi tanulmányaiknak.
A szalagokat Kusper Judit intézetvezető tűzte fel. Szalagot kapott hallgatóink: Doktorcsik Noémi, Földi Adina, Goda Gergő, Godó Gergő, Koncz Barbara, Lőrincz Marina, Medveczki Martina, Tóth Gábor.
Az eseményt bevallottan hagyományteremtő szándékkal kezdeményezték és szervezték a diákok. Az intézet oktatói nagy örömmel fogadták a hallgatói kezdeményezést, és mindent megtesznek azért, hogy hagyománnyá válhasson ez a rendezvény.
Ötödéves hallgatóinknak szívből gratulálunk, további tanulmányaikhoz, tanítási gyakorlatukhoz sok sikert kívánunk!